Dalies numeris 24.3571-8521.5
Gamintojas ATE 
EAN numeriai 4006633347518
Garantija 6 mėnesiai
63,75 €Įskaitant PVM
52,69 €Be PVM
Grąžintinas indėlis
33,05 €Įskaitant PVM
Stabdžių apkabos tipas Kumščio tipo apkaba
Atsarginė dalis
Stūmoklis, Ø 57 mm
Papildomas gaminys / papildoma informacija be laikiklio
Stabdžių sistema ATE
Porinis gaminio numeris 24.3571-8522.5
Rekomenduojamo priedo gaminio numeris 11.0101-5409.2
Rekomenduojamo priedo gaminio numeris 11.0441-5704.2
Rekomenduojamo priedo gaminio numeris 11.8116-0143.1
Rekomenduojamo priedo gaminio numeris 11.8170-0306.1
Rekomenduojamo priedo gaminio numeris 11.8171-0008.1
Galimas MAPP kodas

OEM numeriai Originali gamintojų įranga