Dalies numeris 51277283
Gamintojas Herth+Buss Elparts 
EAN numeriai 4026736426057
Garantija 6 mėnesiai
39,85 €Įskaitant PVM
32,93 €Be PVM
Montavimo vieta tarp vidaus pūtiklio ir prerezistoriaus
Gamintojui Alfa Romeo
Gamintojui Fiat
Gamintojui Iveco
Gamintojui Lancia
Kištukinių kontaktų skaičius 5 Poliai
Kabelio ilgis 150 mm
Papildomas gaminys / papildoma informacija su kištukiniu lizdu
Papildomas straipsnis / informacija 2 su vamzdžiu
Kabelio skerspjūvis nuo 2,5 mm²
Kabelio skerspjūvis iki 4 mm²
Temperatūros riba nuo −25 °C
Temperatūra iki +140 °C
Žarnos izoliacinė medžiaga Silikonas
OE Nr. 500326616
OE Nr. 13248240
OE Nr. 13480494
OE Nr. 46723713
OE Nr. 6845796
OE Nr. 77362439
OE Nr. 77364374
OE Nr. 77364714
OE Nr. 77366027
OE Nr. 77366210
Jungties korpuso tipas Kištukinis lizdas
SVHC SVHC nėra!

OEM numeriai Originali gamintojų įranga