Dalies numeris 801 050
Gamintojas SACHS 
EAN numeriai 4013872846122
Garantija 6 mėnesiai
15,60 €Įskaitant PVM
12,89 €Be PVM
Váha 0.283000 kg
Height 6.90
Width 12.40
Length 13.00
Montavimo vieta Priekinė ašis, kairė
Montavimo vieta Priekinė ašis, dešinė
Kikevienai ašiai 2
OE Nr. 1433283
OE Nr. 1441144
OE Nr. 1465258
OE Nr. 1466167
OE Nr. 1510474
OE Nr. 1539863
OE Nr. 1679526
OE Nr. 1801056
OE Nr. 30681642
OE Nr. 30736504
OE Nr. 30794009
OE Nr. 31201027
OE Nr. 31277826
OE Nr. 31681161
OE Nr. 6G91-3K099-AA
OE Nr. 6G91-3K099-ABB
OE Nr. 6G91-3K099-ABC
OE Nr. 6G91-3K099-ACA
OE Nr. 6G91-3K099-ACB
OE Nr. 6G91-3K099-NAB
OE Nr. 6G91-3K099-NBA
OE Nr. DG9C-3K099-BXA
SVHC Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju!